Zvani: +371 26999413
Raksti: info@attika.lv

Mājas lapu izstrāde

SEO pakalpojumi

Sociālo portālu mārketings

Grafiskais dizains

Stikla un zīda apgleznošana

Preču zīmju reģistrācija

Mēs sniedzam profesionālus digitālā mārketinga pakalpojumus, lai palīdzētu Jums un Jūsu uzņēmumam nopelnīt vairāk. Mūsu zināšanas un pieredze, Jūsu biznesa attīstībai.

Izmantojot mūsu sniegtos SEO un SEM pakalpojumus, mājas lapai ilgtermiņā tiek piesaistīti jauni apmeklētāji, kas var kļūt par Jūsu patstāvīgajiem klientiem un nest Jums peļņu.

Sociālo portālu mārketinga pakalpojumi nodrošina Jūsu un Jūsu uzņēmuma atpazīstamību un veicina komunikāciju, izmantojot populārākos sociālos tīklus un sociālā mārketinga rīkus.

Grafiskais dizains ir svarīgs jebkura uzņēmuma tēla veidošanā. Nodrošināsim Jums profesionālu vizītkaršu, plakātu, logo un citu dizaina darbu izstrādi.

Apgleznots zīds ir unikāla dāvana vai suvenīrs, kas paliks atmiņā ilgu laiku. Ja vēlaties iepriecināt savus draugus, biznesa partnerus vai tuviniekus, nekavējieties un sazinieties ar mums!

Reģistrējot preču zīmi, jūs nodrošināsieties pret savas preču zīmes nesankcionētu izmantošanu.

Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains

Mājas lapas kļūdu novēršana, apmeklējuma pieaugumam

Bieži vien, mājas lapa nepiesaista pietiekamu lietotāju skaitu vai arī lietotāji ļoti ātri pamet jūsu mājas lapu. Iespējams, pie vainas nekvalitatīvs dizains vai mājas lapas izstrāde kopumā. Izvērtējiet savu mājas lapu, iespējams, novēršot kaut nelielu daļu, dažādu problēmu, jūsu mājas lapai, ievērojami, pieaugs lietotāju skaits.

Plānojot vai uzturot mājas lapu, nepieciešams ņemt vērā dažādus aspektus, kas varētu traucēt mājas lapas apmeklētājiem iegūt informāciju no jūsu mājas lapas.

  • Mājas lapas „vārti”. Mājas lapas īpašnieki vēlas izveidot „vārtus”, jeb sadaļu, kas parādās atverot mājas lapu (parasti šajā sadaļā iespējams izvēlēties valodu vai, ja uzņēmums piedāvā vairākas preču grupas, tad attiecīgi preču grupu). Šāda pieeja ir diezgan bezjēdzīga, jo nenes nekādu informāciju, pie tam, ja preču grupas tiek nošķirtas, lietotājam tiek, radīti šķēršļi, ātri un ērti pārlūkot mājas lapu un iegūt nepieciešamo informāciju. Mūsdienās mājas lapu izstrādē tiek piedāvāts „lielveikala princips” – lietotājs redz visas, pieejamās preču un produktu grupas, to savstarpējo savienojamību un, iespējams, pēc pamatīgas preču izpētes, iegādāsies vairāk, nekā gadījumā, ja produkti tika sadalīti.
  • Trokšņi. Mājas lapas dizainam jābūt organizētam un viegli pārskatāmam. Pārāk daudz elementu radīs „informācijas troksni”, kas atbaidīs lietotājus. Vairāk par elementu skaita samazināšanu mājas lapas dizainā, lasiet rakstā Mājas lapu izstrāde minimālisma stilā. Neiekļaujiet nesaistītu informāciju. Pārdomājiet krāsu izvēli.
  • Automātiska fona mūzika. Reti kas mājas lapā ir kaitinošāks par automātisku mūzikas atskaņošanu (sliktāk, ja tā nav mūzika, bet kāda nepatīkama skaņa, piemēram, bites dūkoņa). Lietotāji, visticamāk meklēs iespēju apturēt skaņu, bet gan izies no mājas lapas. Tas pats attiecas uz automātisku video atskaņošanu. Sliktākajā gadījumā, lietotājs centīsies aplūkot mājas lapu nakts vidū un būs aizmirsis atslēgt skaļruņus, kas uzslēgti uz maksimālo skaļumu, kas nozīmē, ka konkrēto mājas lapu nevēlēsies aplūkot ne tikai konkrētais lietotājs, bet arī katrs, kam lietotājs atklās savu, nepatīkamo, pieredzi.
  • Sarežģītas datu formas. Reģistrācijas, u.c. datu ievades formas ir svarīgi, mājas lapas, elementi, tomēr, izstrādājot datu ievades formas, nepieciešams lūgt lietotājam ievadīt tikai svarīgāko informāciju, īpaši gadījumos, ja lietotājs vēlas veikt kādu, vienkāršu darbību. Ieteicams izmantot draugiem.lv pasi, facebook vai twitter reģistrāciju.
  • Pārlieku daudz Flash elementi. Mājas lapas elementiem jāielādējas maksimāli ātri. Flash elementu ielāde aizņem ļoti ilgu laiku, kas var atbaidīt lietotājus. Pārlieku daudz Flash elementi var radīt „informācijas troksni”.
  • Slikta mājas lapas navigācija. Navigācijai jābūt vienkāršai un intuitīvai. Nav ieteicams navigāciju veidot dinamiski (izmantojot JavaScript), jo tad to nespēs indeksēt meklētāj sistēmas.
  • Mājas lapas nesavietojamība. Mājas lapai jāattēlojas vienādi (pēc iespējas) visās pārlūkprogrammās. Attīstoties tīmekļa tehnoloģijām, šī problēma kļūst mazāk aktuāla.

Nepieļaujiet tās pašas kļūdas, kuras pieļāvuši citi mājas lapu izstrādātāji. Mācieties no citu kļūdām. Labs resurss, lai mācītos no citu lietotāju kļūdām ir mājas lapa http://www.webpagesthatsuck.com, kurā attēlotas dažādas, bieži, nekvalitatīvas mājas lapas un uzskaitītas tajās pieļautās kļūdas.

Slikts mājas lapas dizains

Slikts mājas lapas dizains

Slikts mājas lapas dizains

Citi raksti

Plakātu dizaina veidošana

Mājas lapu izstrāde minimālisma stilā

Google funkcionalitātes atjauninājumi un to ietekme uz SEO

Mājas lapas dizaina izstrādes jaunumi

Mājas lapas kļūdu novēršana, apmeklējuma pieaugumam


Mēs esam ieinteresēti Jūsu attīstībā

Gaidīsim ziņu no jums, jebkurā laikā


Aplūko mūsu darbus

Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains

Aplūko arī šīs sadaļas

SEO pakalpojumi

Mājas lapu izstrāde

No mūsu bloga

Meklēšanas rezultātu nesakritības cēloņi un risinājumi

Mēdz būt gadījumi, kad klients meklē savu mājas lapu, izmantojot, mājas lapai atbilstošos atslēgvārdus, bet iegūtie rezultāti ievērojami atšķiras no rezultātiem, kādi sniegti SEO atskaitē. Kā izskaidrot šādu parādību un kā redzēt reālos rezultātus meklētāj sistēmās? Lasīt vairāk


Mājas lapas virsraksta veidošana

No SEO skatu punkta, mājas lapas virsraksts ir ļoti svarīgs. Katras mājas lapas sadaļas virsraksts tiek attēlots meklēšanas rezultātos un īsumā apraksta informāciju, kas atrodama mājas lapas sadaļā. Ņemot vērā, ka virsraksts ir pirmā lieta, kas tiek aplūkota, brīdī, kad meklētāj sistēma indeksē lapu, tajā iekļautie atslēgvārdi spēj ietekmēt konkrētās sadaļas pozīcijas, meklēšanas sistēmās. Lasīt vairāk


Mājas lapas dizaina izstrādes jaunumi

Šogad, mājas lapu dizainu izstrādē vērojamas dažādas pārmaiņas. Elementi, kas agrāk tika uzskatīti par bezjēdzīgiem vai neestētiskiem, šodien kļuvuši par modes lietu. Pateicoties HTML5 un CSS3 un grafiskā dizaina attīstībai, mājas lapu dizainā vērojamas pārmaiņas. Lasīt vairāk