Zvani: +371 26999413
Raksti: info@attika.lv

Mājas lapu izstrāde

SEO pakalpojumi

Sociālo portālu mārketings

Grafiskais dizains

Stikla un zīda apgleznošana

Preču zīmju reģistrācija

Mēs sniedzam profesionālus digitālā mārketinga pakalpojumus, lai palīdzētu Jums un Jūsu uzņēmumam nopelnīt vairāk. Mūsu zināšanas un pieredze, Jūsu biznesa attīstībai.

Izmantojot mūsu sniegtos SEO un SEM pakalpojumus, mājas lapai ilgtermiņā tiek piesaistīti jauni apmeklētāji, kas var kļūt par Jūsu patstāvīgajiem klientiem un nest Jums peļņu.

Sociālo portālu mārketinga pakalpojumi nodrošina Jūsu un Jūsu uzņēmuma atpazīstamību un veicina komunikāciju, izmantojot populārākos sociālos tīklus un sociālā mārketinga rīkus.

Grafiskais dizains ir svarīgs jebkura uzņēmuma tēla veidošanā. Nodrošināsim Jums profesionālu vizītkaršu, plakātu, logo un citu dizaina darbu izstrādi.

Apgleznots zīds ir unikāla dāvana vai suvenīrs, kas paliks atmiņā ilgu laiku. Ja vēlaties iepriecināt savus draugus, biznesa partnerus vai tuviniekus, nekavējieties un sazinieties ar mums!

Reģistrējot preču zīmi, jūs nodrošināsieties pret savas preču zīmes nesankcionētu izmantošanu.

Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains

Mājas lapas dizaina izstrādes jaunumi

Šogad, mājas lapu dizainu izstrādē vērojamas dažādas pārmaiņas. Elementi, kas agrāk tika uzskatīti par bezjēdzīgiem vai neestētiskiem, šodien kļuvuši par modes lietu. Pateicoties HTML5 un CSS3 un grafiskā dizaina attīstībai, mājas lapu dizainā vērojamas pārmaiņas.

Plaša fontu izvēle

Ierobežojumi, fontu izvēlē, praktiski, vairs nepastāv. Izmantojot jaunākās iespējas dizaina izstrādē, fontus iespējams izmantot daudz plašāk un izmantot tos kā dizaina elementus. Jāņem vērā, ka vecākas pārlūkprogrammas, pēc noklusējuma, tik un tā neatbalsta specifiskus fontus, tomēr izmantojot dažādas papildiespējas, mājas lapas izstrādātājs var iekļaut nestandarta fontus (jāatceras, ka ne visi fonti atbalsta Latviešu valodu, tomēr iespējams iekļaut attēlus ar specifiskiem fontiem, lai gan jāatceras, ka hipersaites, kurās izmantoti attēli, dod mazāku pienesumu SEO).

Fontu izmantošana mājas lapas izstrādē

HTML5

Tuvākajā laikā tiks pilnībā apstiprināts HTML5 standarts. Lai gan tas nav pilnībā ieviests, lielākā daļa pārlūkprogrammas jau atbalsta šo standartu (daļēji). Mājas lapas, kas veidotas, izmantojot HTML5 var nestrādāt, kā iecerēts, vecākās pārlūkprogrammās. HTML, līdz šim bija paredzēts tikai satura formatēšanai, bet ņemot vērā multimediju iespēju iekļaušanu jaunajā standartā, gaidāmas, ievērojamas, pārmaiņas mājas lapu izstrādē. HTML5 galvenie ieguvumi ir multimediju pielietošanas iespējas un vienkāršota mājas lapas savietojamība, dažādās pārlūkprogrammās.

Mājas lapas, kas veidotas tikai ar vienu sadaļu

Minimālisms mājas lapu dizaina izstrādē kļūst arvien populārāks, kā arī interneta lietotāji vēlas informāciju, dažādās mājas lapās, atrast pēc iespējas ātrāk. Vienas sadaļas mājas lapas, kurās, bieži tiek izmantotas dažādas slīdošās rindas, u.c. iespējas, lai koncentrēti attēlotu visu nepieciešamo informāciju. Jāatzīst, ka šādas mājas lapas ir vairāk piemērotas nelieliem uzņēmumiem, kuriem ir, salīdzinoši, mazs informācijas apjoms, portfolio vajadzībām (mākslinieki, modeles, u.c), vai personīgajām mājas lapām.

Vienas sadaļas mājas lapa Vienas sadaļas mājas lapa Vienas sadaļas mājas lapaVienas sadaļas mājas lapa

 

Pārmērīgi lielas mājas lapas galvenes un kājenes

Šāda veida elementi parāda nestandarta pieeju un individualitāti. Lai gan šajos elementos, pārsvarā, tiek attēlota mazāk svarīga informācija, tajos iespējams iekļaut dizaina elementus. Šādu elementu izmantošana liek piedomāt vairāk pie mājas lapas mākslinieciskā noformējuma.

Ļoti liela galvene

Ar roku zīmēts dizains

Šādu pieeju sāk izmantot arvien vairāk mājas lapu dizaineri, kas vēlas panākt mājas lapas atpazīstamību, izmantojot pieeju, kas līdz šim tika uzskatīta par ļoti bezjēdzīgu (jo ar datoru iespējams izveidot jebkādus attēlus). Šādā veidā dizainerim tiek dota iespēja, pilnībā demonstrēt savas prasmes un individuālo stilu, kā arī mājas lapa kļūst par unikālu mākslas darbu.

Sociālo mediju integrācija

Mājas lapu dizainā, jau vairāk, kā pēdējos piecus gadus, tiek iekļautas dažādas sociālo mediju ikonas. Kopš sociālo mediju izmantošana kļuvusi par nepieciešamību, dizaineri, veidojot mājas lapas, iekļauj unikālus sociālo mediju logo (izstrādāts konkrētai mājas lapai, iekļaujot jau eksistējošus logo).

Sociālo mediju integrēšana mājas lapā

Citi raksti

Kādēļ investēt sociālo portālu mārketingā?

Kā pārvaldīt veiksmīgu sociālo mediju kampaņu

Sociālo mediju izmantošanas vadlīniju izveide

Sociālo mediju mīti un patiesība

Kādēļ krāsai ir nozīme?


Mēs esam ieinteresēti Jūsu attīstībā

Gaidīsim ziņu no jums, jebkurā laikā


Aplūko mūsu darbus

Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains

Aplūko arī šīs sadaļas

SEO pakalpojumi

Mājas lapu izstrāde

No mūsu bloga

Meklēšanas rezultātu nesakritības cēloņi un risinājumi

Mēdz būt gadījumi, kad klients meklē savu mājas lapu, izmantojot, mājas lapai atbilstošos atslēgvārdus, bet iegūtie rezultāti ievērojami atšķiras no rezultātiem, kādi sniegti SEO atskaitē. Kā izskaidrot šādu parādību un kā redzēt reālos rezultātus meklētāj sistēmās? Lasīt vairāk


Mājas lapas virsraksta veidošana

No SEO skatu punkta, mājas lapas virsraksts ir ļoti svarīgs. Katras mājas lapas sadaļas virsraksts tiek attēlots meklēšanas rezultātos un īsumā apraksta informāciju, kas atrodama mājas lapas sadaļā. Ņemot vērā, ka virsraksts ir pirmā lieta, kas tiek aplūkota, brīdī, kad meklētāj sistēma indeksē lapu, tajā iekļautie atslēgvārdi spēj ietekmēt konkrētās sadaļas pozīcijas, meklēšanas sistēmās. Lasīt vairāk


Mājas lapas dizaina izstrādes jaunumi

Šogad, mājas lapu dizainu izstrādē vērojamas dažādas pārmaiņas. Elementi, kas agrāk tika uzskatīti par bezjēdzīgiem vai neestētiskiem, šodien kļuvuši par modes lietu. Pateicoties HTML5 un CSS3 un grafiskā dizaina attīstībai, mājas lapu dizainā vērojamas pārmaiņas. Lasīt vairāk