Zvani: +371 26999413
Raksti: info@attika.lv

Mājas lapu izstrāde

SEO pakalpojumi

Sociālo portālu mārketings

Grafiskais dizains

Stikla un zīda apgleznošana

Preču zīmju reģistrācija

Mēs sniedzam profesionālus digitālā mārketinga pakalpojumus, lai palīdzētu Jums un Jūsu uzņēmumam nopelnīt vairāk. Mūsu zināšanas un pieredze, Jūsu biznesa attīstībai.

Izmantojot mūsu sniegtos SEO un SEM pakalpojumus, mājas lapai ilgtermiņā tiek piesaistīti jauni apmeklētāji, kas var kļūt par Jūsu patstāvīgajiem klientiem un nest Jums peļņu.

Sociālo portālu mārketinga pakalpojumi nodrošina Jūsu un Jūsu uzņēmuma atpazīstamību un veicina komunikāciju, izmantojot populārākos sociālos tīklus un sociālā mārketinga rīkus.

Grafiskais dizains ir svarīgs jebkura uzņēmuma tēla veidošanā. Nodrošināsim Jums profesionālu vizītkaršu, plakātu, logo un citu dizaina darbu izstrādi.

Apgleznots zīds ir unikāla dāvana vai suvenīrs, kas paliks atmiņā ilgu laiku. Ja vēlaties iepriecināt savus draugus, biznesa partnerus vai tuviniekus, nekavējieties un sazinieties ar mums!

Reģistrējot preču zīmi, jūs nodrošināsieties pret savas preču zīmes nesankcionētu izmantošanu.

Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains

SEO un SEM pakalpojumi*

Mājas lapas optimizācija meklētājsistēmām un meklētājsistēmu mārketings palielinās Jūsu mājas laps apmeklētāju skaitu

  • Atpazīstamība mājas lapa tiks attēlota labākās meklētājsistēmas pozīcijās
  • Mērķauditorija vairāk palielināsies tieši jūsu izvēlētās mērķauditorijas apmeklējumu skaits
  • Liels apmeklējums izmantojot dažādus rīkus, iespējams panākt lielu mājas lapas apmelētāju skaitu
  • Konsultācijas mēs Jums pastāstīsim kā iespējams piesaistīt vairāk apmeklētāju

Vairāk apmeklētāji nozīmē arī lielākus ienākumus, jo palielinās poteniālo klientu skaits. Ērta un pārdomāta mājas lapa liks klientiem atgriezties un izvēlēties tiešī jūs. Kopā ar Jums izveidosim labāko stratēģiju apmeklētāju piesaistei. SEO un SEM pakalpojumus vislabāk izmantot kopā ar soiālo portālu mārketinga pakalpojumiem. Šie pasākumi nepieiešami, lai palielinātu Jūsu peļņu.

* SEO (search engine marketing) nozīmē mājas lapas tehnisku pārveidošanu, satura veidošanu, kā arī citas darbības, lai palielinātu mājas lapas apmeklētību.
SEM (search engine marketing) nozīmē dažādu maksas pakalpojumu izmantošanu mājas lapas popularitātes veicināšanai

Mēs esam ieinteresēti Jūsu attīstībā

Gaidīsim ziņu no jums, jebkurā laikā


Aplūko mūsu darbus

Attika E mājas lapu izstrāde un grafiskais dizains

Aplūko arī šīs sadaļas

Mājas lapu izstrāde

Sociālo portālu mārketings

No mūsu bloga

Meklēšanas rezultātu nesakritības cēloņi un risinājumi

Mēdz būt gadījumi, kad klients meklē savu mājas lapu, izmantojot, mājas lapai atbilstošos atslēgvārdus, bet iegūtie rezultāti ievērojami atšķiras no rezultātiem, kādi sniegti SEO atskaitē. Kā izskaidrot šādu parādību un kā redzēt reālos rezultātus meklētāj sistēmās? Lasīt vairāk


Mājas lapas virsraksta veidošana

No SEO skatu punkta, mājas lapas virsraksts ir ļoti svarīgs. Katras mājas lapas sadaļas virsraksts tiek attēlots meklēšanas rezultātos un īsumā apraksta informāciju, kas atrodama mājas lapas sadaļā. Ņemot vērā, ka virsraksts ir pirmā lieta, kas tiek aplūkota, brīdī, kad meklētāj sistēma indeksē lapu, tajā iekļautie atslēgvārdi spēj ietekmēt konkrētās sadaļas pozīcijas, meklēšanas sistēmās. Lasīt vairāk


Mājas lapas dizaina izstrādes jaunumi

Šogad, mājas lapu dizainu izstrādē vērojamas dažādas pārmaiņas. Elementi, kas agrāk tika uzskatīti par bezjēdzīgiem vai neestētiskiem, šodien kļuvuši par modes lietu. Pateicoties HTML5 un CSS3 un grafiskā dizaina attīstībai, mājas lapu dizainā vērojamas pārmaiņas. Lasīt vairāk